Temppe
17.11.2012, 14:34
Zdravím,
Rád bych zažádal o residenci 100x100 (bez podzemí).
Bohužel, jsem již na pozemku postavil pár budov, za které jsem připraven zaplatit poplatek.
Screen: http://nemesisup.cz/files/public/screen-pozemku1.-tana.png
http://nemesisup.cz/files/public/screen-pozemku2.-tana.png
Dyn.mapa: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=777.875&y=64&z=-866.0625
Nick ve hře - Tana
Název stavby - Tanuv statek
Předem děkuji za vyřízení žádosti.
Tana
Rád bych zažádal o residenci 100x100 (bez podzemí).
Bohužel, jsem již na pozemku postavil pár budov, za které jsem připraven zaplatit poplatek.
Screen: http://nemesisup.cz/files/public/screen-pozemku1.-tana.png
http://nemesisup.cz/files/public/screen-pozemku2.-tana.png
Dyn.mapa: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=777.875&y=64&z=-866.0625
Nick ve hře - Tana
Název stavby - Tanuv statek
Předem děkuji za vyřízení žádosti.
Tana