Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o residenci 100x100



Temppe
17.11.2012, 14:34
Zdravím,
Rád bych zažádal o residenci 100x100 (bez podzemí).
Bohužel, jsem již na pozemku postavil pár budov, za které jsem připraven zaplatit poplatek.

Screen: http://nemesisup.cz/files/public/screen-pozemku1.-tana.png
http://nemesisup.cz/files/public/screen-pozemku2.-tana.png

Dyn.mapa: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=777.875&y=64&z=-866.0625

Nick ve hře - Tana
Název stavby - Tanuv statek

Předem děkuji za vyřízení žádosti.

Tana

Palan
17.11.2012, 14:54
Schváleno. Cena bude 1000$ + 100% přípatek, tedy 2000$ celkem. Připrav si peníze, vyznač pozemek a napiš moderátorovi ve hře o resku. :lock: