Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Reska na blaze farmu



Tvurce
16.11.2012, 18:48
Chtěl bych požádat o zareskování blaze farmy. Původně sem měl 3 resky + obchod, ale když sem chtěl jednu změnit, tak sem ji zrušil, ale nešla už znova vytvořit, protože to počítalo ty 2 + obchod :D
Mělo by se to vejít do normal rozměrů 30x30x30, money nebude problém, zbytek bych kdyžtak vyřešil ingame :)

http://nemesisup.cz/files/public/tvblaze_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/tvblaze.png)

Díky za vyřízení :)

PS: jeffo tam má prozatim resku, aby někdo neponičil farmu, nebo spawner.

clean
18.11.2012, 15:05
no povoleno poplatek teda 100 dolaru... rekni si ve hre moderatorovi