Zobrazit v plné verzi : Větší rezidence
Master_qwer
16.11.2012, 12:05
zdravím...chcel bych požádat o větší rezidenci minimálně 150x150:aaaa: protože bych chtel s kamarádem zalozit velký komplex hradu s vesnicí a dalšími budovy
Souřadnice: x:-2512
y:-1147
Můj nick je: sir_slime
Děkuji.
dopln co chybi(odkaz na mapu a body residence)
Master_qwer
16.11.2012, 18:06
1.bod:-2467,-1205
2.bod:-2616,-1056
y:10 až 100
a jestli je potreba jméno resky tak sir_slime
Předem moc děkuji.
no hlavne, ze jste zas znicili vodu... nevim proc to stavite na vode, kdyz je snad dost stavebni plochy i na pevnine, takze z toho udelate aspon ostrov(tim nemyslim, ze to bude ctverec na hladine) mate na to tyden pak si to zkontroluju... residence teda pro zatim povolena :lock: vyznacte si to a ve hre reknete moderatorovi
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.