Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Rezidence v Endu..Ender trap



HotCoffee
15.11.2012, 21:34
Ahoj..omlouvám se..ale nevěděl jsem..že nejdřív musím nahlásit stavění.než si zažádám o resku..nicméně bych poprosil o resku tak 50x10x256 .... V Endu na ender trap pouze pro mě..stím..že bych časem tam mohl někoho přizvat..Děkuju...a tu Trapku poznate..že je napravo od Mouchy..Myslím :) Taková malá..3..patrová..Zatím :( :D

clean
16.11.2012, 17:16
no povoleno teda... vyznac si body a rekni si ve hre moderatorovi (poplatek bude 1000 jelikoz je to uz postavene)