Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Residence 50x50 The END - Wassabi, Maky, Nicchaj, Pogy, Grexon



Wa$$abi
13.11.2012, 21:31
Ahoj, chceme tímto zažádat o residenci jak níže zmiňované Enderman trapfarmy. I my jsme se dohodli.
Residence by měla být v rozměrech 50x50x256 ( Až uplně nahorů )

Screen z dynamické mapy, kde by se to mělo tak nacházet - http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-461.jpg
Materiál - Stone, Stonebricky¨
Co chceme postavit - Enderman farmu ( Jako ostatní :D )

Děkuji za brzké dohodnutí :-) .

nicchaj
13.11.2012, 21:38
Hmm šup sem šup tam a je tam ! ( trapka v endu )

Pogyplayer
13.11.2012, 21:51
Jop jop ... :-D :aaaa:

lochnar
15.11.2012, 13:38
Povoleno. Napiste v hre modovy o vytvorenie