Zobrazit v plné verzi : Residence 100x100 ..stavba domu a jine ..
Pogyplayer
10.11.2012, 10:22
Dobry den --rad bych pozadal o povoleni residence 100x100 na stavbu domu ..misto vam ukazu ze hry ... Pogy ...dekuji
S poplatkem pocitam :-D
Vzor žiadosti o residenciu - http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru.
Doplň screeny + material z čoho to bude. Upload na www.Nemesisup.cz
Pogyplayer
10.11.2012, 15:52
http://www.youtube.com/watch?v=AslmhE9WERY ...2111
Dodavam video stavby takze budu presne vedet a misto kde to chci postavit ... (369.65,1915)
..dekuji ..
Pogyplayer
10.11.2012, 15:55
Je to Severo/zapadne od Avelonu ..te velke resky .. ---D Djeezis ...
Schvalene
Vyznač si body, priprav poplatok a napiš Moderatorovi ingame.
Dufam ze si si vedomi toho že bez Texture packu to nebude vypadat tak pekne :mrknuti:
:zamknuto:
Pogyplayer
10.11.2012, 16:12
jsem ..pokud danna kostka nebude vypadat dobre ..nahradim ji jinou ..
Pogyplayer
10.11.2012, 16:30
Prave jsem to vymeril ...je to 70x100 ..+- na kazdy strane ..ono me to asi blbne ..jsou dany hlinene bloky a na nich cedule jako rohy resky ..dekuji
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.