Zobrazit v plné verzi : Era - Žiadost sukromná reska - Lost City
Popokatepeto
05.11.2012, 21:05
Název stavby - Lost City Nick stavitelů - Era,Khaleb,Levak
Chceme postaviť hrad spolu s hradbami http://imageshack.us/photo/my-images/801/hrad.jpg/
a vedľa neho prístav s plachetnicami http://imageshack.us/photo/my-images/542/hrad1.jpg/
Suroviny - Kameň Vlna Sklo Drevo a pod
Bude toho viac preto sme si vybrali odľahlé miesto
http://imageshack.us/photo/my-images/834/mapahl.jpg/
Rozmery residence: 450x500x150
Body na vytvorenie sú:
1. +2034 -929 výška +150
2. +2535 -480 hĺbka -20
1) uploadovat na nemesisup.cz
2) takto velkou residenci opravdu ne ani na mesta se nepovoluje
3) muzete me rict proc jste udelali tu caru do te vody?
4) uz je tam nejaky dum
Popokatepeto
06.11.2012, 18:36
1) uploadovat na nemesisup.cz - uprednostňujem imageshack tak to sry ...
2) takto velkou residenci opravdu ne ani na mesta se nepovoluje - hmmm a nešla by menšia napríklad tých 200 az 300 ?
3) muzete me rict proc jste udelali tu caru do te vody? Hlina slúžila ako pomôcka na určenie veľkostí Resky ... pripadne ak stavba nebude povolená to zruším. * tu hlinu dám preč.
4) uz je tam nejaky dum. Kde ? Jedine čo som si všimol bola mala farma dom žiadny.
* už som ho našiel je dobre ukrytý.
A keď tam je už niekoho dom je možne mať v blízkosti ďalší ?
ty souradnice snad muzes vypocitat a ne takhle zbytecne znicit vodu, kterou budes opravdu dlouho opravovat... residenci na vlastni ucely max ve vyjimecnych pripadech 200x200(ted by se dalo prezit 150x150), ale pro hrace, ktery tu uz neco postavil je to nezanedbatelna cast mapy, ktera se zabere + ted jsi zadal o jinou residenci, takze toto pada?
Popokatepeto
08.11.2012, 10:05
Sorry za tú vodu ...
A tých 150 x 150 by som kľudne bral.
A miesto by sme určite využili čo najviac budeme to staviať 3 až 4 háči.
+ ted jsi zadal o jinou residenci, takze toto pada? Nie, ak to nevadí plánujem si rozšíriť základný dom čo som si postavil na začiatku.
tak nejaky screeny toho domu a znova si vyznac tu resku at vime, kde by to pripadne bylo
Popokatepeto
10.11.2012, 18:48
Takže miesto sme s kámošmi vybrali sem http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-1027.75&y=64&z=1765.625
Body sú vyznačené bielou vlnou 1. -1128,65,1659 hĺbka -20 2. -980,65,1810 +150
Plán stavby má byť ako som písal na začiatku. Hrad s hradbami + prístav s 2 loďami. Stavitelia : Era Levak Khaleb a možno sa neskôr pridá aj ďalší kamoš.
http://imageshack.us/photo/my-images/801/hrad.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/542/hrad1.jpg/
"ty souradnice snad muzes vypocitat a ne takhle zbytecne znicit vodu, kterou budes opravdu dlouho opravovat"... to neznamenalo, ze jen znicis tu hlinu a tu vodu tam takhle nechas o to presne slo... az opravite vodu: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=7&x=2233.645140825658&y=64&z=-925.5311808205392, tak to povolime
Popokatepeto
11.11.2012, 14:23
Voda opravená.
povoleno teda a priste to takhle blbe neoznacujte... vyznacte body vlnou napr. a reknete ve hre moderatorovi :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.