PDA

Zobrazit v plné verzi : Coshboy - Soukroma stavba - Moderni vilka



Coshboyak
05.11.2012, 00:53
Zdravím, chtěl požádat o povolení postavit si vilku. Měla by být stavěna převážně z vlny a stomu.

1. Měla by být na souřadnicích -2128, 513 a 2256 -377 (17673 blocku)
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=-2145.75&y=64&z=-418.9999999999999

S poplatkem počítám. To je asi vše.

S pozdravem Coshboy

Padouch
05.11.2012, 01:03
povoleno. poplatek znáš ostatní si udělej sám a nebo řekni někomu z Modů :D :lock: