PDA

Zobrazit v plné verzi : Žiadosť o parcelu



Trinity2811
04.11.2012, 13:30
Ahoj,

Chcel by som požiadať o pridelenie parcely o rozlohe 100x100 blokov.
Mám informáciu, že za spomenutú parcelu sa platý vo výške 500dolárov, ak je to pravda, tak mám záujem a parcelu.
Na parcele by som chcel postaviť hradby, farmu, sady, dom, atď. (len tak pre zaujímavosť).

Ďakujem. Trinity2811

Palan
04.11.2012, 13:37
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru - zde je popsáno jak podat žádost... Doplň to prosím

Palan
04.11.2012, 14:35
Po domluve ve hre vytvoreno :lock: