Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Residence Nevim X Nevim - Wassabi



Wa$$abi
04.11.2012, 11:02
Čau, residence by měla být označená, poplatek zaplatím.

Screen - http://nemesisup.cz/files/public/residence-3.png
Dyn Mapa - http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-3085&y=64&z=851.4375000000002

Materiál - Zapeklité, mám krásný dům se zakomponentovaným Cobblestonem, uvidím jak to bude vypadat, v nejhorším to předělám :-) .

Palan
04.11.2012, 11:49
Schváleno. Napis si modovi ve hre o prideleni. :lock: