Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o residenci 100x100 - MAKY



Wa$$abi
03.11.2012, 18:34
"[18:27:26] Maky: [17:08] Maky:

<<< Muzu vás pozadat o resku 100x100 do vysky i dolu pro sve osobni ucely"

http://nemesisup.cz/files/1148/parcela2.png

Požádal mě, nemá funkční forum :-) .

dada93
03.11.2012, 18:40
Upravit podle pravidel : http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru

Wa$$abi
03.11.2012, 18:50
Pan otrava :D Tak to rovnou smažte :D

Palan
03.11.2012, 22:41
Příště nezakládej 2 témata a vlož to do tohoto :lock: