Morrca
01.11.2012, 19:19
Ahojky, tak už jsem tu zase. Začíná mi být na pozemku poněkud těsno, no můžete se přesvědčit sami, že prostor je maximálně využit. Nyní plánuji postavit hrad a k tomu budu potřebovat rozšířit pozemek na východní stranu o 170 bloků. Finančních prostředků mám jako vždy dostatek a s vlastníkem Frostwall keepu jsme domluvení. K samotnému hradu, jako materiál mi poslouží všechny možné druhy kamene a to i včetně cobblestone, takže bych zároveň tímto chtěla také požádat po domluvě s Hakumanatatu o vyjímku a povolení jej použít jako designový doplněk stavby a to v minimálním množství.
S přáním pěkného dne Morrca a Mitelin :)
S přáním pěkného dne Morrca a Mitelin :)