PDA

Zobrazit v plné verzi : žiadosť o rezidenciu 60x60 az na dno



SpikeSVK
27.10.2012, 21:02
Mám záujem o vlastnú residenciu pre vlastné použitie chcem tam mat baňu a farmy koli bani chcem mat az na dno. pouzivam velmi casto hladky kamen drevo a sklo
nejde mi dinamicka mapa tak aspon udam suradnice jedneho rohu a druheho a potom az na dno snad to bude stacit
prvi roh resky: x= -2062 z= +2181 y=80-0
druhy roh : x= -2121 z= +2122 y=80-0
a chcel bi som az na y=0
ak daco este budee potrebovat vediet staci napisat
dakujem za ochotu

kealing
27.10.2012, 21:11
OK povoleno priprav s poplatek.

PS at to neni z cobble z hliny a sterku.

SpikeSVK
27.10.2012, 21:19
neboj cobble neznasam ani hlinu a strk kebi to vtej hre nebolo moc bi mi to nevadilo hlavne strk ok som pripraveni mam peniaze pripravene