PDA

Zobrazit v plné verzi : farma a dům



gaffacCZ
25.10.2012, 11:24
Chtěl bych zažádat o residenci 100x100
Jednalo by se pro osobní využití.. + farma na obilí
2053
Stavitelé:gaffacCZ a nedik11
Souřadnice:X: -522
Z: -760

X: - 622
Z: - 660

clean
25.10.2012, 11:38
screen dej na nemesisup.cz a stavba doufam, ze je to jen navrh... + odkaz na dyn. mapu priblizit na svoji stavbu a dole v levo kliknes na tlacitko pak okopirujes link

gaffacCZ
25.10.2012, 12:02
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-521.875&y=64&z=-693.875

gaffacCZ
25.10.2012, 12:05
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-521.875&y=64&z=-693.875
Já už mam dům postavený ale v podzemí mam farmu na obilí takže potřebuju resku

gaffacCZ
25.10.2012, 13:11
Tak co :)

clean
25.10.2012, 15:10
no co mame delat povoleno, ale podle noveho pravidla si priprav vice penez... oznac si to vlnou a pak rekni moderatorovi