Zobrazit v plné verzi : Žádost o residenci
Killer14
19.10.2012, 17:48
Dobrý den chtěl bych zažádat o residenci 100x100.
Upravit podle pravidel : http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru
Killer14
19.10.2012, 22:05
Stavitelé: Killer14
Quiksilver
Název stavby: Farma
Doufám že nebude vadit že ta stavba je už skoro hotova.
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=823.625&y=64&z=-77.50000000000006
to vis, ze vadit to bude... rozmery budou podle toho plotu a kolik? napis sem body residence
Killer14
20.10.2012, 09:42
Residence bude velká 70x75 body už jsem udělal.
Residence bude kousek za plotem.
no povoleno ve hre reknte moderatorovi + pripravit poplatek podle ceniku
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.