Fatal1ty
14.10.2012, 01:28
Ahoj,
začal jsem stavět Sochu Svobody v M 1:1. Jednalo by se o PROJEKT (jsem chudej no :))a pokusil bych se ji postavit přístupnou jako je v reálu. Pokud by se časem v okolí nevyskytly nějaké rezidence, tak by bylo možné postavit celý Liberty Island, ale to je na hodně práce... každopádně by se "vešel". Zatím budu stavět podstavec + sochu, a to ze sandstonu, šedých bricků a vlny.
Případné dárce hlíny/písku/cobble a jiných bloků uvítám :)
- bude potřeba res o rozměrech cca 100x110 bloků.
- umístění (moucha01 pozná :)):
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=-2725&y=64&z=1243.7500000000002
-screen:
http://nemesisup.cz/files/1025/2012-10-11_21.28.28-1.png
(jak vypadá ve skutečnosti snad každý ví)
Dík, Fatality.
začal jsem stavět Sochu Svobody v M 1:1. Jednalo by se o PROJEKT (jsem chudej no :))a pokusil bych se ji postavit přístupnou jako je v reálu. Pokud by se časem v okolí nevyskytly nějaké rezidence, tak by bylo možné postavit celý Liberty Island, ale to je na hodně práce... každopádně by se "vešel". Zatím budu stavět podstavec + sochu, a to ze sandstonu, šedých bricků a vlny.
Případné dárce hlíny/písku/cobble a jiných bloků uvítám :)
- bude potřeba res o rozměrech cca 100x110 bloků.
- umístění (moucha01 pozná :)):
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=-2725&y=64&z=1243.7500000000002
-screen:
http://nemesisup.cz/files/1025/2012-10-11_21.28.28-1.png
(jak vypadá ve skutečnosti snad každý ví)
Dík, Fatality.