Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : žadost o residenci, Rosomak03



Wolverin01
13.10.2012, 16:43
1) scern ani video nemohu dodat, protože se neřídím ani nekopíruju žádnou dosud postavenou stavbu, řídím se vlasní fantasii. Muzu jen nazdnačit že pude o monumentální věž z terasamy a zahradamy.
2) zde je místo kde bych chtěl stavět jedná se o plochu 70x70 http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/#

falkyn
13.10.2012, 16:53
To čo si poslal je odkaz len na Dyn. mapu na spawn.

Wolverin01
13.10.2012, 16:57
ten okaz se ale nemeni

Wolverin01
13.10.2012, 17:18
tady je http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=1445.125&y=64&z=1008.2499999999999

falkyn
13.10.2012, 17:42
Po domluve ve hre schváleno.
Priprav si poplatek 1050 dolarou a označ body. Potom napiš modovy ingame.