Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Domek :)



xDavid333x
11.10.2012, 21:34
Ahoj, chci si na http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-1059.9999999999998&y=64&z=2809
postavit tenhle domek http://www.planetminecraft.com/project/gothic-house-1251695/ boužel čast toho domku je stavěná s cobblu, rád bych si ho postavil, i s tim cobblem, jo kdyz nekdo pujde kolem, a nebude pouzivat ten texture pack tak to bude vypadat divně ale blízko žádnýho města to není :) Díky za jakoukoliv odpověd :)

falkyn
11.10.2012, 23:02
A ty chceš povolenie len na to či na dome može byt coble alebo chceš resku? :D
Ak resku tak napiš rozmeri.

xDavid333x
11.10.2012, 23:19
chci povolení na to abych tam mohl mít ten cobble, a až to postavim tak si zažádám o resku :)

falkyn
12.10.2012, 07:12
Coble na stavbe Domek povoleny.
O tu resku by si si mal zažiadat pred stavbou...lebo ti to niekdo rozgriefuje ale je to tvoja vec. ;)

xDavid333x
12.10.2012, 13:27
super ^_^ já bych si tam tu resku udělal, ale ještě nvm jak budu mít velkou "farmu" za domkem :) :lock: