Koala
10.10.2012, 12:58
Jak som sa dozvedel tak už je miest vo vystavbe vela tak dalsie povolovať ziatial nebudete
tak by sme chceli s kamošmi aby ste nam povolili resku kde bude štadion,hotel a niaka ta rozhledna kde bude možno vidieť štadion z vrchu + ešte niečo čo vymyslime počas stavby :)
http://www.youtube.com/watch?v=oppj4xeeHXU - tu je ako bude približne vyzerať štadion
http://www.youtube.com/watch?v=z-PK-8hJggw - a tu hotel
stavať budeme z vlny stone bricks,slab,brick,sneh,sklo a tak dalej všetko čo sa tam hodi
stavať budeme ja,hollz,eaton,dandy
miesto by sme chceli tuna 200x200
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=1605.5&y=64&z=-699.1250000000001
dik
tak by sme chceli s kamošmi aby ste nam povolili resku kde bude štadion,hotel a niaka ta rozhledna kde bude možno vidieť štadion z vrchu + ešte niečo čo vymyslime počas stavby :)
http://www.youtube.com/watch?v=oppj4xeeHXU - tu je ako bude približne vyzerať štadion
http://www.youtube.com/watch?v=z-PK-8hJggw - a tu hotel
stavať budeme z vlny stone bricks,slab,brick,sneh,sklo a tak dalej všetko čo sa tam hodi
stavať budeme ja,hollz,eaton,dandy
miesto by sme chceli tuna 200x200
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=1605.5&y=64&z=-699.1250000000001
dik