PDA

Zobrazit v plné verzi : Žádost o město



hollz
04.10.2012, 19:15
Žiadosť o sportovně založené město - Stavět budeme Já, koala ,eaton případně ještě někdo jak se někdo najde..stavět budeme skoro ze všeckých surovin (kromě cobblu samozřejmě :lol:)

název města: Újezd - v městě by byli stadiony, parcely pro zájemce ( parcely by sme chtěli 10-20 podle zájmu rozměry by byli 20x20 a cena za parcelu by byla tak 1000$ alebo 6 dia), metro, rozhledna, hotel, radnice atd.

Rezidence by měla rozměry 800x800

stadion by vypadal nějak takhle..http://www.youtube.com/watch?v=NfkkH54qlFY&feature=related

Dyn.mapa: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=1283.5&y=64&z=-383.87500000000006


Díky :)

falkyn
04.10.2012, 19:27
Reska 800x800 je moc velká ešte ked bude len 20 parcel.

Koala
04.10.2012, 19:33
tie parcely sa možu samozrejme zvačšiť či už rozmerom alebo počtom ide o to či bude zaujem :)
a ta rezidencia može byť aj menšia ide o to že ako to vide ked to budeme stavať nikdy nevieš

falkyn
04.10.2012, 19:39
No 800x800 je moc velke aj na mesto + v okoli mesta je vela domov...uvidime čo na to povedia ostatny.

Koala
04.10.2012, 19:49
vtomto maš pravdu okolo je dosť veľa domov takže by sa to zišlo asi posunuť vyžšie o 500 kociek je tam dosť velke volne mesto

ked tak tu je link : http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=1519&y=64&z=-1155.25

možno by reska stačila 500x500

ale predtym ako bol ten whitelist a nova verzia 1.3 tak sme mali fut.štadion a rozmery boli asi 150x90 takže preto sme asi dali tych 800x800 no šak uvidime
pripadne ak by sa to mesto dostavalo a bolo by vela volneho miesta mohla by sa zmenšiť

clean
05.10.2012, 21:45
na tom miste jak si ted psal uz mesto je kdo drive prijde... a hlavne v teamu jsem se dohodli, ze nejdrive chceme videt nejake stavby vzheldem ktomu, ze jste staveli z cobble...

Koala
05.10.2012, 22:15
mysliš to tak,že postaviť štadion a potom date resku?
to by aj šlo len to rozkradnu ako vždy

no stavali z cobblu skoršie som vyrovnaval plochu s cobble a na to by šiel napriklad stone bricks ale to je jedno

tak sa dohodneme na novom mieste dam potom link

tyranus
05.10.2012, 22:57
V single s creativem postavis navrh jak budou budovy vypadat a das sem screeny :-)
Podle meho nazoru i 500x500 je vcelku podstatna cast mapy

clean
06.10.2012, 13:47
jak psal djeezis proste nejaky navrh nemusis to mit celou budovu jen styl atd... a pak nejake to misto

Koala
08.10.2012, 11:13
poviem to na rovinu..nemam čas na to aby som šiel do creativu a staval tam štadion alebo tak

proste štadion takyto niečo na ten štyl sme mali postaveny pred updatom na 1.3

http://www.youtube.com/watch?v=oppj4xeeHXU ale tento krat to chceme postaviť ešte lepšie

+ Radnica hotel metro a daka ta rozhledna

hotel niečo na takyto sposob

http://www.youtube.com/watch?v=z-PK-8hJggw

ked tak by sme našli dake miesto na dyn.mape a dali by ste nam resku a by sme tam postavili štadion a by ste sa potom rozhodli ako sry ale nebudem to stavať v creativu na to nemam nervy :D

Koala
09.10.2012, 17:36
misto by mohlo byť tuna

http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=686.9999999999999&y=64&z=-1589.75

clean
11.10.2012, 12:56
prozatim pozasatveno jak jiz bylo zmineno a pripadne po dostaveni stadionu, ktery bude stat za to se muzem o meste bavit znova