Zobrazit v plné verzi : Žádost o město
Žiadosť o sportovně založené město - Stavět budeme Já, koala ,eaton případně ještě někdo jak se někdo najde..stavět budeme skoro ze všeckých surovin (kromě cobblu samozřejmě :lol:)
název města: Újezd - v městě by byli stadiony, parcely pro zájemce ( parcely by sme chtěli 10-20 podle zájmu rozměry by byli 20x20 a cena za parcelu by byla tak 1000$ alebo 6 dia), metro, rozhledna, hotel, radnice atd.
Rezidence by měla rozměry 800x800
stadion by vypadal nějak takhle..http://www.youtube.com/watch?v=NfkkH54qlFY&feature=related
Dyn.mapa: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=1283.5&y=64&z=-383.87500000000006
Díky :)
Reska 800x800 je moc velká ešte ked bude len 20 parcel.
tie parcely sa možu samozrejme zvačšiť či už rozmerom alebo počtom ide o to či bude zaujem :)
a ta rezidencia može byť aj menšia ide o to že ako to vide ked to budeme stavať nikdy nevieš
No 800x800 je moc velke aj na mesto + v okoli mesta je vela domov...uvidime čo na to povedia ostatny.
vtomto maš pravdu okolo je dosť veľa domov takže by sa to zišlo asi posunuť vyžšie o 500 kociek je tam dosť velke volne mesto
ked tak tu je link : http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=1519&y=64&z=-1155.25
možno by reska stačila 500x500
ale predtym ako bol ten whitelist a nova verzia 1.3 tak sme mali fut.štadion a rozmery boli asi 150x90 takže preto sme asi dali tych 800x800 no šak uvidime
pripadne ak by sa to mesto dostavalo a bolo by vela volneho miesta mohla by sa zmenšiť
na tom miste jak si ted psal uz mesto je kdo drive prijde... a hlavne v teamu jsem se dohodli, ze nejdrive chceme videt nejake stavby vzheldem ktomu, ze jste staveli z cobble...
mysliš to tak,že postaviť štadion a potom date resku?
to by aj šlo len to rozkradnu ako vždy
no stavali z cobblu skoršie som vyrovnaval plochu s cobble a na to by šiel napriklad stone bricks ale to je jedno
tak sa dohodneme na novom mieste dam potom link
V single s creativem postavis navrh jak budou budovy vypadat a das sem screeny :-)
Podle meho nazoru i 500x500 je vcelku podstatna cast mapy
jak psal djeezis proste nejaky navrh nemusis to mit celou budovu jen styl atd... a pak nejake to misto
poviem to na rovinu..nemam čas na to aby som šiel do creativu a staval tam štadion alebo tak
proste štadion takyto niečo na ten štyl sme mali postaveny pred updatom na 1.3
http://www.youtube.com/watch?v=oppj4xeeHXU ale tento krat to chceme postaviť ešte lepšie
+ Radnica hotel metro a daka ta rozhledna
hotel niečo na takyto sposob
http://www.youtube.com/watch?v=z-PK-8hJggw
ked tak by sme našli dake miesto na dyn.mape a dali by ste nam resku a by sme tam postavili štadion a by ste sa potom rozhodli ako sry ale nebudem to stavať v creativu na to nemam nervy :D
misto by mohlo byť tuna
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=686.9999999999999&y=64&z=-1589.75
prozatim pozasatveno jak jiz bylo zmineno a pripadne po dostaveni stadionu, ktery bude stat za to se muzem o meste bavit znova
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.