Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Rezidencia - nether



lupic
03.10.2012, 19:21
Zdravím . Chcel by som vás požiadat o novú rezidencou v netheri o rozmeroch 150x150x70 .... ide o pigmen gold farmu . Rad by som bol za schválenie.

Vopred dakujem za vybavenie , s pozdravom lupic a Jarabik . :)

falkyn
03.10.2012, 20:19
Dopln screen z Dyn. mapy kde sa reska nachadza.

/Edit
A 150x150 je velka reska na farmu skus to niak prisposobit nech je mensia.

lupic
03.10.2012, 20:21
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_nether&mapname=flat&zoom=6&x=88.50000000000006&y=64&z=814.6875 tu :)

lupic
03.10.2012, 20:26
Ehm , tak 130 ? alebo 125 ? Menej je malo potom :/
Rad si doplatím

Palan
03.10.2012, 20:37
Odkud máš zkušenosti s tím, že tato farma zde na serveru bude fungovat? Servery mají omezený počet mobů spawnutých na určité ploše, takže to tu nespawnuje tak jako v singlu....

lupic
03.10.2012, 20:41
Bude ;) Aj keby o tretinu menej efektivnejsie , tak aj tak to bude dost vynášat , teraz sa mi spawnuju dost a to nemám na okolo slaby ... ale ako hovorím je to na vás a rád by som bol za tých 150x150 , rád by som si aj priplatil ak by to bolo možné a ked tak dohodnut sa ze by som dávam moderatorom kocky zlata :D je to hovadina ale neviem čo by som este navrhol ...

lupic
04.10.2012, 15:40
Tak čo teda ?? :)

clean
04.10.2012, 15:56
no po domluve to v netheru teda povolime, ale nebud zklamany, protoze nespawnuje to tolik jak jiz psal palan... jedina podminka je tech 70 na vysku, aby se to dalo obejit, takze si to vyznac pak rekni ve hre moderatorovi