PDA

Zobrazit v plné verzi : Žádost o město, kubis256, shako, Voda



kubis256
03.10.2012, 15:45
Přeji hezký den. Po chvíli na novém nemesisu jsme se se shakem rozhodli postavit město, původně náš nápad směřoval na poušť a stavby v arabském stylu, ovšem poté nás napadla podle mě zajímavější varianta, napadlo nás postavit menší westernové městečko west-valley s placenými parcelami. Residence by měla být 300x300 a to kvůli tomu aby nikdo neničil ani okolí města, město bude veřejně přístupné a kolem města pak bude zřejmě ještě pár westernovích stavbyček osamotě, jako ranč atd. Samotné město bude obsahovat klasické westernové stavby jako je radnice, banka, salon, hotel, obchod, funebrák, kostel s hřbitovem a další. Parceli budou umístěny ne po okraji ale ve po celém městě, mezi jinými budovami. Mělo by jich být do 20ti a jejich velikost a cena tu: 10x10 = 500$, 15x15 = 750$ a 20x20 = 100$. Povinost všech obyvatel bude stavět své domy ve westernovém stylu, hlavní suroviny budou samozřejmě plaňky, protože ze dřeva se stavělo nejvíc a částečně určitě vlna + cihly. Také zde byla otázka co jsme postavily, screeny bohužel nemám ale určitě si mě dost lidí bude pamatovat e starého nemesisu pod jménem luxus256, kde jsme se shakem měli rekreační oblast s pvp arénou, ufem, galérou atd. Na novém nemesisu jsem zatím stavěl dům palanovi a také jsme stavěli hrad v residenci jménem Zámek. Pak byl váš na jména lidí co budou stavět. Takže jak je psáno v názvu topicu, bude stavět shako, kubis256 a voda. No a teď k nějakým fotkám. Fotky nejsou přesné a stavby se ještě určitě pozmění a to i návrh města z papíru, který je jen orientační.
1) radnice: 2005
2) banka: 2006
3) plánek: 2007
4) 2008
5) dyn http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=240.00000000000014&y=64&z=2179.25

falkyn
03.10.2012, 17:34
Skuste to este niak prepracovat tie budovy mi moc Western nepripominaju...napr. http://forum.project-nemesis.cz/attachment.php?attachmentid=2006&d=1349271876.
A ešte som niak nepochopil
Mělo by jich být do 20ti a jejich velikost a cena tu: 10x10 = 500$, 15x15 = 750$ a 20x20 = 100$. či su tie ceny naschval take ze najvetšía je nejlevnejši :lol:

kubis256
03.10.2012, 19:54
Jojo, myslím že radnice je pěkná, ta je westernová dost a tu banku ještě předělám. Jinak máš pravdu, cena je blbě nemá to být 100$ ale 1000$ :D

falkyn
03.10.2012, 20:39
Tak niak to poupravuj tie budovy potom hod zas link na screen ked to budes mat. Ked tak si ber inspiraciu z
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fz2uUNEvWcA#!

kubis256
03.10.2012, 20:55
díky za video, něco vymyslím a ještě to sem hodím :) Inspirovat se nechám, ale tohle je trošku pozdní wester a já chci jít do lehce staršího :)

clean
04.10.2012, 16:20
neslo by to udelat na druhe strane mapy napr. http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=1589&y=64&z=-1001.5000000000001 jelikoz tam na tom miste jsou hned vedle 2 mesta a prece jen by to tam bylo namackane (muselo by se to tam samozrejme zkouknout jeslti tam nekdo nestavi...)

kubis256
04.10.2012, 18:10
No tak to je jasné že šlo, tahle oblast se mi líbí ještě mnohem víc, já jen viděl že je tahle blízko našeho hradu, tak jsem to sem dal, ale tahle je lepší, tak pokud to povolíš, beru na 100% tohle místo ;)

clean
05.10.2012, 16:12
po domluve s ostatnima teda povoleno na tom novem miste + residence max 300x300... pripravte si ten polatek a vyznacte body residence treba vlnou :lock: