Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Residence



BERYyYy
30.09.2012, 12:02
Chci větší residenci než je 30x30!!!

falkyn
30.09.2012, 12:23
Tu mas vzor jak si zažiadat o resku - http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru

Minecraft Helper Laufa

BERYyYy
30.09.2012, 18:40
Chtěl bych požádat o resku na můj pozemek. Velikost zhruba 50x50 + vertikálně 30-100 . mám pod tím důl a další prostory. ohraničení jsem vyznačil cedulkami. Ostatní viz screeny. Díky.


Screen:

http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-406.png

http://nemesisup.cz/files/public/mc-19.png

Palan
30.09.2012, 19:36
schváleno a prideleno :lock: