PDA

Zobrazit v plné verzi : Rezidencia - hrad :)



lupic
29.09.2012, 13:39
Zdravím :) Chcel by som Vás požiadať o rezidenciu vo velkosti 150x150x50 vyska :) Chcel by som , aby tam bol invitnutý aj hráč Jarabik so všetkými právomocami :) Sme na suradniciach cca X : 400 a Z : -2600
Vopred dakujem za vybavenie, s pozdravom lupic a Jarabik ;)

Palan
29.09.2012, 16:50
Příště se napiš před tím, než začneš stavět... Vyznač si to ve hře a napiš modovi :lock: