Zobrazit v plné verzi : Residence
kravon22
28.09.2012, 22:41
Chci residenci vetsi nez 30x30 . Jméno ve hře Creative
41*33 a pridejte sem screen z mapy.jinak reska je hotova
kravon22
29.09.2012, 11:57
1999
Tady je screen resky..
to nemyslíš vážně že ne?
sem se dává screen z dynmapy.koukni se jak to ma vypadat do jiných žádostí a pak to sem dej at to můžu uzavřít
Není odezva autora :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.