PDA

Zobrazit v plné verzi : Residence



kravon22
28.09.2012, 22:41
Chci residenci vetsi nez 30x30 . Jméno ve hře Creative

Padouch
29.09.2012, 11:40
kounku na to

Padouch
29.09.2012, 11:43
41*33 a pridejte sem screen z mapy.jinak reska je hotova

kravon22
29.09.2012, 11:57
1999

Tady je screen resky..

Padouch
29.09.2012, 20:07
to nemyslíš vážně že ne?

sem se dává screen z dynmapy.koukni se jak to ma vypadat do jiných žádostí a pak to sem dej at to můžu uzavřít

Palan
19.11.2012, 00:25
Není odezva autora :lock: