Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : residencia - secoo



secoo
28.09.2012, 19:12
Chel by som požiadať o reszidenciu na monument 100x100. Chcem to postaviť na brehu pod Sopkou postavil som si tam i vyznačil stvorec.
(prosím do resky chcem aj vnútro toho štvorca, a až nad oblaky)
Vnutri monumentu by mal byt nieco ako dung pre navstevnikov.

http://nemesisup.cz/files/1115/mc-pn-survival.png

Padouch
29.09.2012, 10:45
Opakujeme to tu stále dokola.....napřed se žádá o resku a až pak po přidělení resky se staví.Jseš další kdo tohle nerespektoval a navíc ještě podívej se jak strašně to vypadá

secoo
29.09.2012, 11:04
Tak možem kraje toho stvorca dat ako dostratena.
(ako zrezana hora,, bude sa na nu dať vliest s každej strany)
spravil som schody aby to nejak vyzeralo.

clean
13.10.2012, 13:18
no moc si to teda vylepsil... to je nejhorsi co muzes udelat je to pravidelne... takze to predelas, aby to vypadalo prirodne coz znamena, ze tam budes mit http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=8&x=-2573.2446605935793&y=64&z=1523.0249228200908 neco takoveho a ne pravidelne... pak az to prdelas muze bavit dale

secoo
21.10.2012, 16:40
Prerobil som to ako si naznačil.

clean
21.10.2012, 19:49
predelal si to pekne, takze si priprav penize a oznac body vlnou napr... pozadej pak ve hre moderatora on tu res vytvori