Zobrazit v plné verzi : residencia - secoo
Chel by som požiadať o reszidenciu na monument 100x100. Chcem to postaviť na brehu pod Sopkou postavil som si tam i vyznačil stvorec.
(prosím do resky chcem aj vnútro toho štvorca, a až nad oblaky)
Vnutri monumentu by mal byt nieco ako dung pre navstevnikov.
http://nemesisup.cz/files/1115/mc-pn-survival.png
Opakujeme to tu stále dokola.....napřed se žádá o resku a až pak po přidělení resky se staví.Jseš další kdo tohle nerespektoval a navíc ještě podívej se jak strašně to vypadá
Tak možem kraje toho stvorca dat ako dostratena.
(ako zrezana hora,, bude sa na nu dať vliest s každej strany)
spravil som schody aby to nejak vyzeralo.
no moc si to teda vylepsil... to je nejhorsi co muzes udelat je to pravidelne... takze to predelas, aby to vypadalo prirodne coz znamena, ze tam budes mit http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=8&x=-2573.2446605935793&y=64&z=1523.0249228200908 neco takoveho a ne pravidelne... pak az to prdelas muze bavit dale
Prerobil som to ako si naznačil.
predelal si to pekne, takze si priprav penize a oznac body vlnou napr... pozadej pak ve hre moderatora on tu res vytvori
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.