PDA

Zobrazit v plné verzi : Residence na hrad



Corpus
27.09.2012, 15:47
Chci residenci název X-Treme Castle stavili se mnou hudajs9 virtualXD chci residenci 152x164 označené už to mám postavené taky bohužel nemám fotku ale moc vás prosím o tu residenci díky Corpus.
P.S. Potřebuju to do 24 hodin

kealing
27.09.2012, 15:54
Kde z ceho

tyranus
27.09.2012, 15:56
http://forum.project-nemesis.cz/show...ll=1#post95798
zde naleznes Vzor Jak spravne vyplnit ZADOST O RESIDENCI

Dodej prosimte Link na Dyn. mapu kde by mela residence byt umistena

Corpus
27.09.2012, 16:00
na mém home nebo moje tp

Corpus
27.09.2012, 16:06
ten hrad je z kamennych cihel kamennych slabu a smrkovych prken dale je na mim portu na home to je vse kdyztak se kouknete kde ted sem na dyn. mape pise to ze jsem Tělo

kealing
27.09.2012, 16:08
Dejme tomu aisi z tebe uz vic nevymacknu priprav si 2493 dollaru. SCHVALENO :lock: