Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : žadost o velkou residenci



marekladra
23.09.2012, 17:05
Nazev residence-paradise
Vyuzívaní pro osobni učeli stavby hrače Baca
veliklost:300x300
a 50 kostek do zemně
Odkaz na dynmape:http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=6&x=-45.89034502447407&y=64&z=-1182.7412724771457

A jeste jetli by ste tam mohly pridat hrače:spuke a Brky aby tam mohli taky stavet

Díky:Baca

Tady je jeste jeden odkaz:http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-19.25000000000007&y=64&z=-1171.9375

marekladra
23.09.2012, 17:30
tak co ???

clean
23.09.2012, 19:54
residence na vlastni potreby, tak velka opravdu ne... do tech 150x150 by to slo... mapa je mala a lidi pribyva a nemuzeme si dovolit hned zvetsovat, takze rozmyslet a dat pak vedet + vedle toho mista stejne stavi nejaky hrac, takze by to ani neslo

marekladra
24.09.2012, 15:08
ok tak 150x150 a to vedle ten male barak to je kamos takze bych mi rekl aby to zrusil

clean
24.09.2012, 15:46
no povoleno teda, ale bude to smerem od tech domu... priprav si poplatek a napis moderatorovi