Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Parcely - spawn



clean
23.09.2012, 13:16
Parcely - spawn

Město by mělo náš server prezentovat v té nejlepší možné formě a proto zde nebudou jen, tak nějaké domy. Vše v městě bude do stylu radnice/spawn budovy, aby se to k sobě hodilo. Nechceme zde žádné všemožně barevné domy, ale nějaký stejný styl (nemusíte se držet mateiálu, ale spíše zachovat “starší vzhled”).

Nachází se zde 42 parcel, které se dělí na velikosti 20x20 a 25x25. Pokud bude mít o jednu parcelu zájem více hráčů vyhraje ten co nabídne nejvíce (toto platí pokud někdo o stejnou parcelu napíše dříve než se žádost schválí => budou dva zájemci). Parcely mají vyšší cenu, aby zde hráč musel chvíli hrát, protože je samozřejmě omezené množství (nelze parcely přidávat).

Mapa města k nahlédnutí ZDE (http://www.nemesisup.cz/files/731/parcely_spawn.png).


Parcely 25x25 (označeny oranžovou barvou) stojí 25 000 dolarů.
1 až 20

Parcely 20x20 (označeny žlutou barvou) stojí 20 000 dolarů.
21 až 42


Žádost bude obsahovat

nick ve hře
číslo parcely, kterou chcete
návrh - nejlépe screen stavby nebo materiál a popis (samozřejmě screen je lepši a toto se bude více zvažovat)


Žádost musí schválit celý admin team a proto může vyřízení chvíli trvat.

FcelkaMaia
23.09.2012, 13:24
Nick ve hře Fcelkamaia
Rád bych zažádal o parcelu číslo 11
Bude zde stát menší stavba/domek z materiálů z jakých je okolí a zároveň v podobném stylu.

//žádost schválena + zaplaceno předáno

dada93
23.09.2012, 13:27
Nick ve hre Dada93
Rad bych zazadal o parcelu čislo 12
Bude zde stat stavba podobna spawnu . Material snih , stone bricku, vlna ,sklo a atd.
Díky Dada93 ;)

////žádost schválena + zaplaceno a předáno

Noobik
23.09.2012, 14:19
Nick ve hře: Noobik1

Rád bych zažádal o parcelu číslo 13.
Stavba by měla obsahovat jen tyto materiály:
stone, stonebricky, šedá a bíla vlna, sníh, sklo, popřípadě i led (+dekorativní bloky jako např. knihovny pavučiny atd.)
Díky za rychlé vyřízení ;)

//žádost schválena + zaplaceno a předáno

Micuda98
16.06.2013, 12:36
Ale na celé parcele se nedá stavět!!! :(

falkyn
16.06.2013, 22:10
Myslím si že nemáš parcelu na spawne ale v Palet_town, usudzujem z toho že si tu nežiadal o parcelu. Stavat ide na celej parcele 15x15 máš to označené kde možeš stavat.

Corpus
26.07.2013, 18:58
Nick ve hře: Corpus
Rád bych zažádal o parcelu č. 14
Stavba bude podobna spawnu,vězení a bude ze Sněhu,stone bricks,šedé a bílé vlny,Stone slabů a ostatního z čeho se staví na spawnu i z listí (Listí jen na okrasu jako např. plot.
Děkuji za vyřízení.
[Čekám zatím ve hře ještě dnes do 20:30 abych vám to mohl zaplatit ještě dnes]
Tady je foto:
Dům ->http://nemesisup.cz/files/public/2013-07-26_20.19.19.png
Přízemí ->http://nemesisup.cz/files/public/2013-07-26_20.19.29.png
1. patro ->http://nemesisup.cz/files/public/2013-07-26_20.19.35.png

//žádost schválena + zaplaceno a předáno - Dada93

Krakono
26.07.2013, 22:03
Ahoj! Parcela bude tvoje, zítra se ti na to podívám. Připrav si 25000 $.