Krakono
23.09.2012, 10:20
Ahoj!
Chtěli bychom postavit město (300x300) v Japonském stylu, které bude spojeno metrem s naší Japonskou zahradou. Ve městě se bude stavět převážně z vlny (bílé), sněhu, dřeva (planks i surového) a zde bude také použit sandstone. Ve městě bude stát velká pagoda (radnice), hrad, ve kterém bude PvP aréna. Novinkou budou také názvy ulic ve měste podle japonských císařů Mám hotovo několik screenů:
Radnice:
http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.58_s.png (http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.58.png)
Parcely:
http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.33_s.png (http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.33.png)
Ulice:
http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.33.11_s.png (http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.33.11.png)
Hrad:
http://www.project-nemesis.cz/nemesisup/files/975/nacrt-hradu-2_s.png (http://www.project-nemesis.cz/nemesisup/files/975/nacrt-hradu-2.png)
Dyn mapa:
http://nemesisup.cz/files/975/japonsko_s.png (http://nemesisup.cz/files/975/japonsko.png)
Odkaz na dynmapu:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-489.99999999999994&y=64&z=1000.5
Parcely budou veliké 21x21 a jejich počet bude prozatím 20, parcely budou kolem radnice směrem na jih. Jedna parcela bude stát 1000$ a VIP parcela bude stát 1500$-2000$.
Děkuji za snad kladné vyřízení žádosti :D
Chtěli bychom postavit město (300x300) v Japonském stylu, které bude spojeno metrem s naší Japonskou zahradou. Ve městě se bude stavět převážně z vlny (bílé), sněhu, dřeva (planks i surového) a zde bude také použit sandstone. Ve městě bude stát velká pagoda (radnice), hrad, ve kterém bude PvP aréna. Novinkou budou také názvy ulic ve měste podle japonských císařů Mám hotovo několik screenů:
Radnice:
http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.58_s.png (http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.58.png)
Parcely:
http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.33_s.png (http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.33.png)
Ulice:
http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.33.11_s.png (http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.33.11.png)
Hrad:
http://www.project-nemesis.cz/nemesisup/files/975/nacrt-hradu-2_s.png (http://www.project-nemesis.cz/nemesisup/files/975/nacrt-hradu-2.png)
Dyn mapa:
http://nemesisup.cz/files/975/japonsko_s.png (http://nemesisup.cz/files/975/japonsko.png)
Odkaz na dynmapu:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-489.99999999999994&y=64&z=1000.5
Parcely budou veliké 21x21 a jejich počet bude prozatím 20, parcely budou kolem radnice směrem na jih. Jedna parcela bude stát 1000$ a VIP parcela bude stát 1500$-2000$.
Děkuji za snad kladné vyřízení žádosti :D