PDA

Zobrazit v plné verzi : Residence pro můj dům :-)



Krocan
20.09.2012, 23:41
Zdravím :)

Rád bych si nechal za poplatek vytvořit resku, chtěl bych stavět dále jak 40 bloků vysoko či nízko :)
Nikomu blokovat nebudu bydlím daleko od všech jenom s kamarády takže ani v brench miningu to nikomu snad vadit nebude :)
Jestli chcete ještě nějaké podrobnosti tak napište nevím co vše sem napsat :-)

Odkaz na mapku: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world&mapname=flat&zoom=0&x=-967.9999999999999&y=64&z=1220#

Palan
21.09.2012, 00:48
Po domluvě ve hře schváleno, vyznač body a napiš moderátorovi o parcelu :lock: