Zobrazit v plné verzi : Stavba Města
Jsem v tomto nováčkem, tak bych se rád zeptal jak by mě daná žádost měla vypadat, Děkuji.
Screan z dyn. mapy kde mesto má byt.
Niake screany jak bude mesto vypadat.
Napisane z jakeho hlavneho materialu to bude.
Kdo vsetko to bude stavat.
Tu mas priklad: http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?25383-Project-Japonsko
Screany uploaduj na http://nemesisup.cz/
Minecraft Helper Laufa
VZOR žádosti o město: http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?22608-VZOR-%C5%BE%C3%A1dosti-o-m%C4%9Bsto
Není odezva autora :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.