Zobrazit v plné verzi : nova residence
Chtěl bych požádat společně s Hellequinem o residenci 200x200 na pobřeží, pro stavbu přístavu
Toto na vytvorenie residencie nestači potrebujeme min. screany jak to bude vypadať + screan z dyn. mapy. A bude to project pre ludi či len pre teba?
Minecraft Helper Laufa
Pisem za hráča Awdrev ževraj nemože postovať obrázky lebo nemá aktivovaný učet na forku.
Dyn. mapa http://nemesisup.cz/files/public/new-bitmap-image.jpg
Verejný pristav pre ludi.
Ešte nevie jak to bude vypadať ale chce resku 200x200.
Minecraft helper Laufa
Po blizsi proskoumani zapalceno a povoleno a udelano :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.