PDA

Zobrazit v plné verzi : nova residence



Awdrev
17.09.2012, 09:04
Chtěl bych požádat společně s Hellequinem o residenci 200x200 na pobřeží, pro stavbu přístavu

falkyn
17.09.2012, 15:31
Toto na vytvorenie residencie nestači potrebujeme min. screany jak to bude vypadať + screan z dyn. mapy. A bude to project pre ludi či len pre teba?

Minecraft Helper Laufa

falkyn
17.09.2012, 18:54
Pisem za hráča Awdrev ževraj nemože postovať obrázky lebo nemá aktivovaný učet na forku.
Dyn. mapa http://nemesisup.cz/files/public/new-bitmap-image.jpg
Verejný pristav pre ludi.
Ešte nevie jak to bude vypadať ale chce resku 200x200.

Minecraft helper Laufa

kealing
18.09.2012, 13:57
Po blizsi proskoumani zapalceno a povoleno a udelano :lock: