NerroV
15.09.2012, 13:40
Ahoj,
chtěl bych postavit takový menší Palác..
Stavitelé: dobro(ja),angrybird to je kámoš
Stavba:http://nemesisup.cz/files/public/palac-nemessis_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/palac-nemessis.png) asi takhle by to mělo vypadat..
Místo na mapě:http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=188.49999999999997&y=64&z=-622 v té bažině
Je to residence 100x100, body mám označené a peníze mám taky
Pokud se něco nezobrazuje tak to sem dám znova
Dík za odpověd a snad jsem na nic nezapoměl
chtěl bych postavit takový menší Palác..
Stavitelé: dobro(ja),angrybird to je kámoš
Stavba:http://nemesisup.cz/files/public/palac-nemessis_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/palac-nemessis.png) asi takhle by to mělo vypadat..
Místo na mapě:http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=188.49999999999997&y=64&z=-622 v té bažině
Je to residence 100x100, body mám označené a peníze mám taky
Pokud se něco nezobrazuje tak to sem dám znova
Dík za odpověd a snad jsem na nic nezapoměl