lukiluk
14.09.2012, 03:45
Ahoj,
chcem poprosit o vytvorenie resky na vlastné učely na súradniciach:
X-445,Z-1062
X-616,Z-922
(140x171=23940:10=2394$)
Dynmap:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-486.00000000000006&y=64&z=-1018.875
(Čakám na zasneženie :roll: )
Screeny z hry :
http://nemesisup.cz/files/public/2012-09-14_02.47.02_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-09-14_02.47.02.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-09-14_02.48.49_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-09-14_02.48.49.png)
(namiesto dirtu dam stone :borec:,veže mam v reskách,rieku zachovám)
Ďakujem za prípadné vybavenie ,
s pozdravom Lukiluk :aaaa:
("Vy ste malí pani ,však uvidite":riaditeľka gymplu,a nakoniec sa nič nedialo :lols: )
chcem poprosit o vytvorenie resky na vlastné učely na súradniciach:
X-445,Z-1062
X-616,Z-922
(140x171=23940:10=2394$)
Dynmap:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=-486.00000000000006&y=64&z=-1018.875
(Čakám na zasneženie :roll: )
Screeny z hry :
http://nemesisup.cz/files/public/2012-09-14_02.47.02_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-09-14_02.47.02.png)
http://nemesisup.cz/files/public/2012-09-14_02.48.49_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/2012-09-14_02.48.49.png)
(namiesto dirtu dam stone :borec:,veže mam v reskách,rieku zachovám)
Ďakujem za prípadné vybavenie ,
s pozdravom Lukiluk :aaaa:
("Vy ste malí pani ,však uvidite":riaditeľka gymplu,a nakoniec sa nič nedialo :lols: )