Zobrazit v plné verzi : Farma
umpalumpa
13.09.2012, 12:58
ahoj ,jsem chtěl poprosit o rezidenci na moji farmičku.díky umpalumpa
za 1 presunuto do spravne sekce a za 2 si precti toto nejdrive http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-na-serveru
Není odezva autora :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.