PDA

Zobrazit v plné verzi : Farma



umpalumpa
13.09.2012, 12:58
ahoj ,jsem chtěl poprosit o rezidenci na moji farmičku.díky umpalumpa

clean
13.09.2012, 14:53
za 1 presunuto do spravne sekce a za 2 si precti toto nejdrive http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-na-serveru

Palan
19.11.2012, 00:27
Není odezva autora :lock: