Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o stavbu pevnosti



Exekutorlolz
11.09.2012, 18:04
Zdravím,

četl jsem si pravidla tak bych váš chtěl tímto požádat o stavební povolení pevnosti (částečně vměstnané do hory (jako Helmům žleb :) ), místo jsem si vybral na souřadnicích -788,65,-635. Pokud budete souhlasit ještě bych rád trošku urovnal půdu před hradbami aby se na ně nedalo vyskočit :D.

clean
11.09.2012, 19:16
no jde o to, ze sem mas dat odkaz nebo screen z mapy... a velikost stavby napr 50x50, protoze se od toho odvozuje cena residence atd.

Exekutorlolz
12.09.2012, 09:51
O detaily dodám odpoledne jak budu mít čas.

Exekutorlolz
12.09.2012, 15:53
Rezidence:
1: X: -796
Z: -658

2: X: -796
Z: -586

3: X: -746
Z: -586

4: X: -746
Z: -658

= 50x74 = 3700 kostiček

screen: 1979

Chtěli jste něco takového? :D

clean
13.09.2012, 09:32
no ve hre si to vyznac (napr vlnou) a rekni pak moderatorovi, ktery res vytvori... priprav si rovnou poplatek (500 dolaru)

Palan
13.09.2012, 12:48
Vytvořeno :lock:

Palan
14.09.2012, 16:40
:lock: