PDA

Zobrazit v plné verzi : Konečně Hollywood



Bacari
11.09.2012, 17:17
Konečně pořádná žadost
Tady jsou ty screeny:
http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-56-40-95_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-56-40-95.jpg)

http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-43-57_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-43-57.jpg)

http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-30-98_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-30-98.jpg)

http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-10-20_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-10-20.jpg)

http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-05-73_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-05-73.jpg)

http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-01-42_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-55-01-42.jpg)

http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-54-52-93_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/javaw-2012-09-11-16-54-52-93.jpg)

Materiál který bude použitý:
-Leaves
-Sandstone
-Glowstone
-Wooden planks (White)
-Nether bricks
-Nether Furnace
-Stone bricks
-Grass block
-Jugle wood
-Glass
-Vlna
-Iron doors

-na dyn mapě místo pro město je -890,65,-1960

s Tvurcem se dohodnu on nam pomuze jak je ta budova z tech plaknu je težírn a farmy.

clean
11.09.2012, 19:18
presunuto do spravne sekce +jeste potrebujem vedet velikost a parcely teda pokud to ma byt mesto... poplatek doufam uz mas pripraveny

Palan
12.09.2012, 11:29
Já bych tam ještě rád viděl spawn (radnici) na detail. screenu nebo její popis alespoň + bych chtěl slyšet proč zrovna název Hollywood. A chci od Tvůrce jasně slyšet, že mu to město nevadí! Nechci pak řešit to, že jste se třeba zapomněli domluvit...

falkyn
12.09.2012, 17:06
Tu je odpoveď od hráčou čo tam bývaju/bydli
http://nemesisup.cz/files/public/mesto-odpoved1.png
http://nemesisup.cz/files/public/odpoved-na-mesto.png
Tesi47 bol off.

Minecraft Helper Laufa

kealing
12.09.2012, 17:14
Vzhledem nenahlaseni nekterych informaci, že neumis psat odpovedi a zakladas pokazdy novy topic a nesouhlasu sousedu se mesto NEPOVOLUJE.

Palan
14.09.2012, 16:40
Prosím o vyjádření do konce týdne, nebo :lock:

Palan
21.09.2012, 00:50
Vyřešeno :lock: