PDA

Zobrazit v plné verzi : Residence 100x100



Torrr
10.09.2012, 01:44
Rád bych požádal o schválení residence 100x100 nebo 99x99 (nevím jak je to přesně s tím poplatkem zda do nebo včetně 100x100)
Residence bude využita pro osobní účely stavby hráčů
Tor a Darecek
Děkuji Tor

Palan
10.09.2012, 12:45
Rád bych požádal o schválení residence 100x100 nebo 99x99 (nevím jak je to přesně s tím poplatkem zda do nebo včetně 100x100)
Residence bude využita pro osobní účely stavby hráčů
Tor a Darecek
Děkuji Tor

Hoď sem alespoň link na dynmapu, bez toho to opravdu nemůžu schvalovat...

Palan
11.09.2012, 00:43
Tak po domluve ve hre vytvoreno.