Zobrazit v plné verzi : Residence 100x100
Rád bych požádal o schválení residence 100x100 nebo 99x99 (nevím jak je to přesně s tím poplatkem zda do nebo včetně 100x100)
Residence bude využita pro osobní účely stavby hráčů
Tor a Darecek
Děkuji Tor
Rád bych požádal o schválení residence 100x100 nebo 99x99 (nevím jak je to přesně s tím poplatkem zda do nebo včetně 100x100)
Residence bude využita pro osobní účely stavby hráčů
Tor a Darecek
Děkuji Tor
Hoď sem alespoň link na dynmapu, bez toho to opravdu nemůžu schvalovat...
Tak po domluve ve hre vytvoreno.
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.