PDA

Zobrazit v plné verzi : Reska na dům



jikalka
07.09.2012, 15:33
Ahoj módové,
Prosil bych resku o velikosti 40x40 kostiček, aby se mi do res vešla i double xp farma na cavespidery.
S pozdravem hráč jikalka

kelisovka
07.09.2012, 16:47
Žádost nesplňuje podmínky, koukni se na vzor. ;)

kelisovka
07.09.2012, 16:50
Musíš napsat souřadnice, jinak je tvá žádost k ničemu...

kealing
07.09.2012, 19:01
Kelisovka - ehem mas sice pravdu ale nemontuj se do veci modu - dej jsem bud screen dyn mapy se sourdkama nebo ty souradnice jikalko

jikalka
13.09.2012, 15:29
Omlouvám se, ale resku již nepotřebuji a vyřešil jsem to.
Děkuji za vaši pozornost a omlouvám se za zbytečnou prosbu.

Palan
14.09.2012, 16:41
Vyreseno :lock: