Zobrazit v plné verzi : Reska na dům
Ahoj módové,
Prosil bych resku o velikosti 40x40 kostiček, aby se mi do res vešla i double xp farma na cavespidery.
S pozdravem hráč jikalka
kelisovka
07.09.2012, 16:47
Žádost nesplňuje podmínky, koukni se na vzor. ;)
kelisovka
07.09.2012, 16:50
Musíš napsat souřadnice, jinak je tvá žádost k ničemu...
Kelisovka - ehem mas sice pravdu ale nemontuj se do veci modu - dej jsem bud screen dyn mapy se sourdkama nebo ty souradnice jikalko
Omlouvám se, ale resku již nepotřebuji a vyřešil jsem to.
Děkuji za vaši pozornost a omlouvám se za zbytečnou prosbu.
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.