Zobrazit v plné verzi : Žádost o založeníí města Hollywood
Zdravim adminy, mám žádost o založení města Hollywood představa: socha Krakona,designevé prvky central park mrakodrap hezky spawn atda parcely pro hráče na stavení takže žádám o povolení stavby a zarovnávání a také o pomoc ňákého moderátora nebo tak něco.
Upravit podle http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?22608-VZOR-%C5%BE%C3%A1dosti-o-m%C4%9Bsto
kelisovka
04.09.2012, 22:27
:D no comment, omlouvam se, neudržel jsem se :(
Casu bylo dost: ZAMITNUTO :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.