PDA

Zobrazit v plné verzi : Vecsia reska Filip99



filip99
03.09.2012, 01:03
Ahoj,
ziadam o residenciu na vlastne uceli dom farmy atp ... vecsina bude pod zemou neskor mozno nieco pekne nad zemou :) rozloha 101x102
tu http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-800&y=64&z=+1300
Dakujem

Palan
03.09.2012, 01:04
Po domluve ve hre schvaleno a zaplaceno :lock: