PDA

Zobrazit v plné verzi : Manison



MalejDoom
01.09.2012, 16:12
Nevim co znamena Manison ale podle tohodle vyrazu hledam how to video na YT :D
chtel bych poprsito o stavebni povoleni k tomuhle domku kterej uz jsem mel na minuly mape.
http://img16.imageshack.us/img16/5210/beznzvuof.jpg
Tady je lokace kde bych ho chtel mit. pod nim bych casem chtel udelat trapku /tu co jsem nikdy nedokoncil :D


http://www.youtube.com/watch?v=PPU0W44wMNo

clean
01.09.2012, 17:26
no velikost residence... potrebujem vedet vzhledem k poplatku

MalejDoom
01.09.2012, 17:33
pudorysbny riozmery jsou 61x43. Vyska je slozitejsi to jsem zapomel kdyz jsem to delal

clean
01.09.2012, 17:58
jde hlavne o plochu... bude to teda 500 dolaru, tak si je priprav a residenci si pred znac napr vlnou nebo necim pak rekni moderatorovi ve hre... predas poplatek a resku vytvori