Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Kréta- palác Knóssos



Waxsym
31.08.2012, 19:42
Moc rád by som v danej lokalite vybudoval ostrov KRÉTA (nie identicky so skutočnosťou). Na ktorom by som spravil palác "Knóssos" podla mytológie a krásne okolie (nie 100% kopirácia, povolená úprava pokým nepoškodí vizuálnu krásu).

Zatiaľ žiadam o residenciu o veľkosti 100x100. Neskoršie podľa postupu dokúpenie. + po kolaudacii otvorene pre verejnosti + kompletné uzamknutie celého ostrova, aby sa predišlo ničeniu

Budovať ju bude: Waxsym (majiteľ) s občasnou výpomocou hráčov: The Ray a Worthis.

Ďakujem za rýchle vybavenie, poprípade za koment a povolenie ;).

S pozdravom Waxsym


STAVBA:
http://nemesisup.cz/files/public/knossos_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/knossos.jpg)

http://nemesisup.cz/files/public/knossos.jpg

LOKÁCIA:
http://nemesisup.cz/files/public/mapa-stavby-ostrova_s.png (http://nemesisup.cz/files/public/mapa-stavby-ostrova.png)

http://nemesisup.cz/files/public/mapa-stavby-ostrova.png

FcelkaMaia
31.08.2012, 21:41
Pokud naznačuješ stavbu, tak ji naznačuj třeba v malování a ne cobble do vody, pokud by ti stavba nebyla povolena, už by ta voda po tobě zůstala zničená. Navíc pokud si prostuduješ pravidla z cobblu nemáš stavět.

clean
31.08.2012, 22:03
pokud zmizi do 14ti dnu ten cobble co tam je + se stavba bude stavet a nebude za tyden opustena(vetsina lidi to rozkope a necha), tak to povolime... priste se prvni ptat nez se neco zacnes stavet! chci slyset odpoved pak to pripadne povolime

Waxsym
31.08.2012, 22:59
Zhrniem Vás do jedného. Z kameňa náročky oddeľujem si vodu od zeminy. To je len kamenná platňa na ktorej bude všetko stáť. Na ňu sa ešte nanesie zemina a vypálený kameň, aby to všetko vyzeralo prírodne. Stavať budem asi z upraveného piesku. Keďže aj vtedy také mali. Stavbu nemienim opustiť pokým mi do toho nebudú záporne zasahovať ľudia a okolnosti na servery.


Kedyže je mapka väčšia tak by som si niekde našiel väčší a rozľahlejší ostrov ale nevadí ;) ale potrebujem minimálne 100x100 :(

clean
01.09.2012, 11:35
no povoleno, ale priste jeslti bude neco podobneho zacate bez povoleni, tak smula... resku si vyznac napr vlnou a pak reknes ve hre + si priprav poplatek(bez toho smula a zbytecna zadost)