PDA

Zobrazit v plné verzi : Rezka na Blaze



Noobik
31.08.2012, 15:17
Žádam o větší rezidenci na Blaze.. Rezka bude velká cca 60x60 (možná větší). Jedná se o svět Nether. V této rezidenci chci postavit Xp farmu a její okolí trochu zhezčit :) Díky za případné schválení ;)

clean
31.08.2012, 22:04
mozna vetsi? chci slyset rozmer... + umisteni!

Noobik
31.08.2012, 22:17
Ok max rozměr bude 75x 75 (rohy už mám označené). Umístění sem nedávam z důvodu aby mi to místo v netheru někdo neobsadil.. Jsou tam dva spawny na Blaze u sebe takže bych o to nerad přišel. Je to daleko od spawnu v netheru minimálně 500kostiček daleko.

clean
01.09.2012, 19:00
vyreseno ve hre :lock: poplatek zaplacen